autacek

Kolik Vám zbývá odhadem let do důchodu? A je proč se těšit?

Nejlepší odpověď
agentpv

Já měl to štěstí že jsem dostal důchod – ČID už ve 40ti.
7 let jsem si užíval svobody, detektoru kovů, archeologických brigád a cestování… No a pak přišla láska, dítě, a musel jsem zase do práce… Takže já si důchod užil za mlada.

Další odpovědi
aliendrone

Důchod je pro sraby. Správný gerój padne hubou na klavesnici/do soustruhu/na jevišti etc., jen ti největší frajeři se uchlastají xmrti při souložení lolitek! ;) :D :D

Na co by ses asi tak měl těšit? Až budeš neužitečná, nanicoidní k ničemu přítěž, ty moulo? Ráno vstaneš a budeš celý den čuchat ke kytičkám? ;) :)

independent

8 a 3/4 budu se moct věnovat rodině zahrádce, a nevstávat ráno, kdoví co bude aby nenadsluhoval jako většina mých spolupracovníků

Drap

Bez odhadu mě nezbývá nic.

Arne1

  • 2 roky

quentos

29 do starobního, ale již nyní mám ČID. Těšit se je předčasné, oni to stejně ještě xkrát změněj.

nyjono

Je to skoro jedno, kolik komu zbývá.
Pokud se člověk nezařídí sám, nemá důvod se těšit.
To se přece ale ví již mnoho let.

briketka10

Žádný rok mi nezbývá.
V důchodu jsem už 20 let. Mám ráda volné večery plné filmů
koukání až do pozdních nočních hodin, někdy i do rána, když
ostatní cestují do práce já se teprve zavrtávám do peřinky s
kočkou atd. atd.
Je pořád co dělat sám uvidíš. Nevím kolik je Ti let, ale člověk
je tak starý, jak se cítí 😁

Bejt zdravá šla bych do práce hned z fleku je jí dost!

Hell News

Odpověď nelze vydat.Každým rokem se zákony zhoršují,doba je uspěchanější a práce těžší.Takže se přibližně do 5 let,zákony zhorší natolik,že se toho málokdo dočká.A kdo se dočká,…nezbydou na něj peníze.Takže příkladem někdo řekne : " za dva roky jdu do důchodu" ,tak ho za dva dny přejede auto.A ti největší válečníci,co se perou se životem a chtějí se dožít nejdéle,..budou posláni do lágru,jako nadbytečný .Tam potkáte dozorčí koncentráku Maláčovou a hlavního vůdce Babiše.

dubraro

Asi pět. Není se nač těšit.