Paranormal

Kolik toho snese naše tělo?

Zdravím, Díval sem se na film The Revenant a dost mě začalo zajímat kolik toho naše tělo snese… Kolik bolesti sneseme dokud neomdlíme, kolik bolesti sneseme obecně atp.. Díky moc :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Asi tak šest.

Další odpovědi
Drap

Nevěř všemu, co vidíš ve filmu. Možná to je i šest a půl

Šidlo

si uvedomte, že skoro všetci ľudia s najsilnejšími génmi umreli vo WW1, a tí, ktorí to prežili, umreli na španielsku chrípku, ktorá.....pozor… vyvolala autoimunitu u najsilnejších a najzdravších mladých ľudí…takže ich vlastne zabilo bezchybné zdravie…takže hádajte, kto ostal nažive a kto ešte ostal po WW2

porovnávať priekopníkov z 19.storočia a nás z hľadiska odolnosti je ako porovnávať newyorských potkanov a laboratórne myšky