p-e-t

Kolik tak může stát oprava mobilu.

Mám mobil Sony Ericsson G900 mam ho uz asi 3 nebo 4 roky a v posledni dobe zacal zlobit. Zacalo to tim ze preskakovala barva na displeji, pak se sekal a musel jsem vyndat baterku a zase ji zandat a ted uz ani nejde zapnout. Co myslíte kolik může tak oprava stát??

Nejlepší odpověď
beer

A vyzkoušels už toto?? V servisu začínají bodem 4 a nechají si zaplatit ))

  1. Nejdříve bych vyčistil urychlovací paměť.
  2. Vyzkoušel chod telefonu bez paměťové karty a pojede-li bez problémů, kartu bych pročistil (případně formátoval).
  3. Pročistil paměť telefonu, smazal zbytečnosti.
  4. Pokud nic nepomohlo, stáhnout do PC ze stránek SE aplikaci UpdateService, nainstalovat do PC a pomocí tohoto posléze nainstalovat do mobiliu nový firmware(SW). Je to vyzkoušeno, funguje a neztrácíš záruku.

http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/to­pic/updateyou­rproductsoftwa­re/g900?cc=cz&lc=cs5.
Nepomůže-li ani toto (a mělo by), teprve pak navštívit servis.

Zdroj: zkušenost s SE

Další odpovědi
elektrikář

Skuste očistit kovové kontakty mně nešla nabíječka a pak jsem přišel že mosaz na kontattech chytla mněděnku po očištění bylo vše Ok. Ale víc vám řekne mechanik.

tuCZek

Taky jsem přeinstaloval software a od té doby mám klid.
Na stránkách SE to někde najdete i s postupem

http://www.so­nyericsson.com/cws/sup­port/phones/to­pic/updateser­viceapplicati­on/g900?cc=cz&lc=cs