Ivetka303

oprava mobilu- sony ericson

Nevíte co může být s mobilem,když neslyším volajícího? Slyším ho jen strašně jemně, jako by dotyčný šeptal – tel. mám na nejvyšší hlasitost
Doplňuji:
Pokud si zapnu hlasitý odposlech, tak slyším dobře

Pokud dám mobil do servisu, mám strach,že mi napaří obrovskou sumu, protože vlastně nevím, co s telefonem je..

Nejlepší odpověď
www

Vyzkoušej hlasitý poslech. Pokud bude hlasitost OK, vyčisti dírku u „sluchátka“. Další možnost je krátké vyjmutí a znovuzapojení baterie.
Poslední možností už jen servis.
Zkušenost se SE.
Doplňuji:
Nejprve udělej to, co jsem popsal. Když nepomůže, pak teprve servis, na přibližnou cenu se můžeš zeptat.
Ona je ještě jedna možnost zdarma-stáhnout z českých stránek SE a nainstalovat do PC SE service update a nahrát si do mobilu new SW (většinou pomůže). Ale jestli to zvládneš..Pokud ne, nech to třeba na zkušenějším kamarádovi 😉

Další odpovědi
Děda Louda

Tento problém mívají šikulové (obvykle dámy v nejlepších letech), co lepí ucho na displej, místo aby poslouchali zvuk ze sluchátka.