Ganymede

Kolik stojí WC na benzinkách po cestě do Chorvatska?

V pátek odjíždíme autobusem do Chorvatska, zastávky budou na benzínkách a mě zajímá, kolik ty záchody cca stojí a v jakých korunách to platit (CZK, eura nebo kuny).

Odpovědi
Gustav Husák

Záleží na kterých benzínkách, bude autobus zastavovat. Tedy kudy povede vaše trasa. Je to přibližne jak píše Gestat těch 50 centů v Rakousku ale jsou tam i benzínky kde se neplatí nic, a nebo kde je WC levnější.Např. 20–30 centů.Platí se většinou eurama i v Chorvatsku.

Gestas

V Rakousku se na odpočívadlech Asfinag neplatí, u benzinek většinou 50 centů (pokud nezdražili) s tím, že za to dostaneš kupon, s kterým dostaneš slevu 50 centů na nákup zboží na benzince. Ve Slovinsku nevím, tamní předražené dálnice nepodporuji. V Chorvatsku se většinou neplatí.