autacek

Kolik statisticky cestou do práce ve velkoměstě potká průměrný Čech lidí na vzdálenost 1,5 metru?

Odpovědi
Smack

Cestování MHD tak nespočet, autem cca 10–15 lidí.

Kelt

Do práce chodím asi 30 minut, včetně nákupu. Protože při chůzi mám brýle na dálku, vidím dotyčné už z bezpečné vzdálenosti 2 – 6 metrů. To mi stačí, abych si vychutnal pohledem krásnou ženu a nějakému chlapíkovi se vyhnul pohledem. Známé zdravím na vzdálenost 2 m a s nikým se venku neobjímám. Snad ve frontě u pokladny budu v možném nebezpečném prostoru.

Hlada

Při rychlosti 4 km/hod. a rozestupu 5 m mineme každý kilometr 400 protichodců.

Kryšpín

Poslední názor expertů a odborníků nebezpečná vzdálenost je do 4,5 metru ovšem nesmí foukat vítr.

terry

Statisticky – já – O.
Před barákem nasednu do auta a před dveřmi do práce vystoupím.
A navíc 1.5 m nic neřeší. Nakazit se lze i ze 4 metrů.

Mc Merkurion

… proto je potřeba uvalit karanténu a uzavřít města, a ne že to k nám lufťáci zatáhnou !!! … během 10 km cesta do práce, v práci a zpět potkám asi tři zajíce, dvacet srnek, dvě veverky, čtyři divočáky, ale žádný lidi … teda někdy jo, maximálně tři, a to v práci …