Kolik si myslíte, že byste asi tak potřebovali stran, pokud byste chtěli napsat souhrnou knihu o svém dosavadním životě?

Odpovědi
led

Pokiaľ by ste chceli opísať kľúčové udalosti svojho života (približne 80 rokov), aktívny človek by mohol napísať niekoľko kníh so súhrnom niekoľkotisíc strán, ale mohol by napísať aj krátku poviedku o pár riadkoch.
„S veľkým krikom som otvorila oči. Postupne s dorastaním som stišovala svoj krik a zväčšovala výšku. Začala som pozerať na svet z nadhľadu svojich 190cm s hlasom dospelej ženy. Vydržala som s tým dlhé desiatky rokov, až prišiel okamih, keď sa mi zem začala približovať a sluch začal slabnúť. Dnes už musím dvíhať zrak do výšky, ak chcem zrieť nové pokolenie.“