e1232851@trb

Kolik si myslíte, že by v ČR měla být průměrná mzda/výplata?

hrubá mzda v CZK

Nejlepší odpověď
ivzez

Nejnižší úroveň volím záměrně. Myslím, že bychom se neměli tolik zaměřovat na průměrnou mzdu.

Jako vážnější problém vidím minimální mzdu, která by podle mne měla být tak vysoká, aby pracujícího člověka uživila. Pokud lidé pracující za minimální mzdu (nebo za mzdu blízkou minimální hranici) potřebují sociální dávky, dotujeme (my všichni!) těmito dávkami zaměstnavatele, kteří za práci neplatí tolik, kolik by měli.

Další odpovědi
anonym

hapiky

tatanka

dudu

yuko

Andrea1996