hapiky

Kolik si myslíte, že by byl někdo schopen zaplatit za zítřejší noviny?

Když bychom nebraly potaz možné následky či paradoxy.

Nejlepší odpověď
xiperio

Myslím, že by někdo dal všechno co má. Pokud by tam byla informace, že přišel o život, nebo k nějaké újmě, a šlo by to na základě té info zvrátit. No a to se nebavím o majetkovém prospěchu, loterie, akcie na burze, sport atd.

Další odpovědi
Gus_Fring

Hodně. Pokud by tam byly výsledky loterie, tak bych za to dal hodně peněz. Třeba v Návratu do Budoucnosti 2 je trochu podobná situace, Biff získá výsledky loterie z budoucnosti a zbohatne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.