Jan koronos

Kolik si mohu přivydělat na pracovním úřadě, aby mě nepropustili?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Předpokládám, že otázka je myšlena „Kolik si mohu přivydělat jako uchazeč o zaměstnání evidovaný na úřadu práce“, ne kolik se dá vydělat na Úřadu práce 😉.

Přivýdělky uchazeže: jde o tzv. nekolidující zaměstnání – limit na výdělek např. na dohodu je max. polovina minimální mzdy. Pozor, nastoupení do takového zaměstnání se musí úřadu oznámit.

Zdroj: https://www.u­radprace.cz/web/cz/p­rava-a-povinnosti-uchazece-a-zajemce

Další odpovědi
elkon

Děláš si pr*el? Co to je za blábol?

Schluker

Podle pracovní smlouvy/DPP/DPČ, kterou máte s ÚP uzavřenou. V ní je odměna za odvedenou práci jasně stanovena. Propouští se obvykle při neuspokojivých pracovních výsledcích nebo při snižování počtu zaměstnanců.

Aneb zeptejte se správně a třeba dostanete odpověď, kterou chcete…

Hufnágl

Hmmm, a oprava zavádějící otázky žádná. Aha, ta se dělá jen některým uživatelům.