autacek

Kolik se dá vydělat na ropné plošině?

Nejlepší odpověď
anonym

Základní plat je ± 8500USD, po 3–6 měsících možnost navýšení na 13.000 USD v závislosti na pracovním nasazení. Ale vetšinou jde o PODVOD získat práci na ropné plošině je dost složité více zde : http://www.ro­pa.cz/co-obnasi-prace-na-ropne-plosine-2/

Zdroj: www​.ropneplo­siny.cz

Další odpovědi
Kepler

Těžba ropy a zemního plynu * jejich cena na trzích mínus investiční náklady, náklady na dopravu, mzdy, údržbu a sekretářku s pětkama. Odhaduju tak 5 cock coinů / hod.