zjentek

Kolik šálků kávy v těchto hicech zvládáte?

Trochu chatovací anketa, což jak známo obvykle nezakládám 🤷‍♂️, ale… v těchto dnes jsem kávu stáhl z obvyklých devíti až někam ke třem malým šálkům.

Nejlepší odpověď
elkon

...A mně možnost pro více kávy nedáš?

Špatná anketa, nepiju kafe.

Další odpovědi
Lgee

1- 2

Nula

Drap

1- 2

Dva, ať praží, nebo mrzne.

Roman71

1- 2

.. zbytek doháním vodou nebo vychlazeným nealko pivem 😉

paul1

2- 3

Díky za připomenutí, jdu si uvařit třetí 😁

Rocker

3- 4

Normalně si dávám 2 hrnečky denně.Teď mám dovolenou,takže stihnu 3–4.

marci1

1- 2

Dvě a k tomu, hektolitry vody, čaje, minerálek a asi tak kilový meloun. 🙂

jirka F

1- 2

Kafe v těchto vedrech téměř nepiji.

rrihamirek1

Vsecko zase spatne, to je teda mazec, Elkone. 😂
Mel bys zacit, aby ses vesel do nejake “ohradky.”

zjentek

Elkon je takový malý koledníček který ovšem koleduje denně a netušíc že jednou si fakt může něco vykoledovat 🤷‍♂️

rrihamirek1

🤣🤣🤣🤘