Avatar uživatele
jachym10

Kolik procent lidí nespatřilo sníh a kolik moře?

Dá se nějak dohledat, kolik lidí světa nevidělo během svého života sníh, kolik moře nebo oceán?

Zajímavá 0 před 1784 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pochybuji, že by taková statistika existovala. Lidé cestují soukromě, jejich cílem není moře, ale jiná oblast,. i když moře třeba uvidí.

Je možné jen najít, kde se např. sníh objeví jen výjimečně.

  1. Řím, Itálie
  2. Miami, Florida
  3. Sahara
  4. Sydney, Austrálie
  5. Bagdád, Irák
  6. Lisabon, Portugalsko
  7. Malibu, Kaliforne
  8. Las Vegas, Nevada
  9. Buenos Aires, Argentina
  10. Sand Dieg Kalifornice a další.

http://mental­floss.com/arti­cle/23980/12-places-rarely-see-snow

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nedá, takové statistiky se nevedou.Šlo by snad jen provést hodně hrubý odhad.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak moje poslední bejvalka sníh viděla, ale moře ne. A to je už hodně stará. Řekl bych, že pamatuje Žižku, když měl ještě obě oči. Říkal jsem jí, ať si srovná priority, aby mohla býti duševně jaksi obohacena nebo něco takovýho, ale to ona ne, to ona raději celoživotně řešila nenávistné vztahy se sousedy, zaměstnavateli, občany města… Doufám, že mě tady I NADÁLE stalkuje- třeba jí přeskočí kolečko a vydá se k moři!

Takže ne, nedá se to spočítat, protože takto přízemních lidí, jako byla má bejvalka, jsou MRAKY! Bohužel- „jaky šel, taku potkal“, to je fakt. (;
A navíc, někteří nemohou vidět sníh či moře i z jiných důvodů. Napadá mě zdravotní či finanční, toť vše. Jak to spočítat?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miki254

předpokládám, že ne mnoho, protože už lidé dost cestují a mohou si dovolit letenky, ne jako když to bylo v minulosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek