Kolik obyvatel má Praha?

praha má ......obyvatel prosím potřebuji to vědět přesně vím že kolem milionu ale potřebuji to vědět přesně děkuji

Nejlepší odpověď
Dandi

1 186 618 obyvatel

Zdroj: http://www.pra­ha.cz/o-praze/

Další odpovědi
Attack-design

1 186 618 lidí

alenka901

jo jo je to 1 186 618

pepee32

1,1 milionu přibližně.

gobls

Přesně ti to nemůže říct nikdo, protože se to jednak mění každou minutou, a taky tam někteří lidi (nelegální cizinci) nejsou nikde zaevidovaní a naopak jiní tam mohou být zapsáni jen formálně a ve skutečnosti jsou jinde.