zjentek

Kolik nezapomenutelného zde zůstane po zjentekovi?

Neuniklo mi, že jistý mamrd zde používá například termín „meleš hovna“. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Rokio

Určitě, zjenteku, minimálně zůstaneš jako autor nápadu kategorie hmyz.

Další odpovědi
df

Jsi nesmazatelně zapsaný ve věčnosti. V kronice Akáša. I v historii stránek odpovedi.cz, jakožto i v dočasné paměti zdejších uživatelů. Proč se tak ptáš? Chystáš se snad na odchod?

aliendrone

Nejvíce mi utkvělo v paměti zjentkovo sňatkové unterwasserman­nství, přesněji bleskový sled NOVÝCH lásek (TAK rychlý, že se ani nestačil s jednou pořádně sehrát v jistých aktivitách a už dělal do dalších, ten hřejivý entusiasmus – chápu, jde o to neztrácet čas 😉 ).

Pravda, KDYSI měl LEPŠÍ vkus (přeci jen posun od Alicie Vikander např. k TOMU poslednímu, co si z jeho „nabídky“ vybavuji je STRAŠLIVÝ). 😮 😐
ANEBO
Kdysi měl LEPŠÍ ZRAK, i tomu rozumím, nikdo nemládneme a tím by se to vysvětlilo. 😉 😁 😁

Trochu mi chybí to oživení otázky obrázkem baby, přeci jen to bylo LEPŠÍ, než politika a (povětšinou) debility. Chvilku to vypadalo, že Savier (myslím) zaplní mezeru vkládáním obrázků (ovšem DOSTI luxusních babuchen, přesně dle mého gusta 🙂 ), ale jaxi to vyšumělo. Víš, ne že bych si neuměl vyhledat, ale JE rozdíl, když ti baba SAMA skočí před tvé optosenzory (milé překvápko). 🙂

(BTW – si nemysli, I KDYBYS představil samotnou Afrodítu kříženou s Miss VŠECH vesmírů a realit [pokud existují], tak aliendrone ti jí zkritizuje, páč VŠECHNO jde vylepšit. U žen obzvlášť. 😉 😁 😁 )

aliendrone

zjentek >>> Dlouho jsem rozmýšlel, zda-li připomenout fenomenální znalosti zjentka v jistém oboru. NEZAPOMENUTELNÉ především pro mne. Ale co už – kolikrát se mi stalo, že nějaká odpověď mi vyrazila dech? Udržuji si (ehm, SNAŽÍM SE) všeobecný přehled, tudíž když došlo na „C-stringy“, zprvu jsem netušil vocogo a domníval jsem se, že jde o nějakou topologickou a kosmologickou tematiku.
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Superstrin­g_theory 😉

Takže – milé slečny a dívky, když dnes je to MDŽ, tak VAROVÁNÍ! Zjentek je VILNÝ PRASÁK nad jiné, bacha na něj! 😉 😁 😁

zjentek

☝😃☝

zjentek

Rokio, Rokiáči, jsi hodný. Děkuju.