Spartaboy

Kolik mozkových buněk schází světovým politikům k tomu, aby se dokázali dohodnout, že navždy přestanou válčit?

Že skoncují s bezdomovectvím a že se přestane proplácet pojišťovnami léčba která nevede k vyléčení ale má spíše jen hrozné vedlejší účinky.

¨olik mozkových buněk schází světovým politikům k tomu aby se dokázaly dohodnout že navždy přestanou válčit?

Odpovědi
zjentek

Jak jako… jakože přestaneme vypouštět z labin kovídky? A fakt za to můžou mozkové buňky politiků? Mně se spíš poslední dobou zdá, že kdejaký ajťák, finančně trocha za vodou, chce třeba vakcinovat svět a tak… a tak bych se zaměřil spíše na ty PODNIKATELE a jejich mozkové buňky. Což jsem vlastně dávno udělal. A výsledek mých osobních studií? Politik ti nijak nevadí, v ničem ti nebrání. Ten tě jen ve finále povinně nažene do válek, které ovšem předně spustil „pán podnikatel“! Opakuje se to napříč mým profilem a zdůrazním to i teď – nebude mír, dokud nebude JASNĚ URČENO „ŽIVOTNÍ MAXIMUM“!!!

Kepler

Na počtu mozkových buněk to nezáleží. Slon jich má víc. Bohužel Homo Sapiens Blbiens to má takto geneticky nastaveno. Dějiny světa jsou historií válek.

Herjulfson

Kolik? Asi všechny.