Rokio

Kolik měsíčně vydělá průměrná striptérka v Česku?

Myslíte si, že je finančně ve vatě?

Odpovědi
Drap

Netuším jak se určuje průměrná striptérka? Podle čeho se to hodnotí, a co se měří?
Některá vydělává hodně, některá málo. Z toho ze určit, že průměrná vydělává průměrně.

Dvorní šašek

Pochybuju, ale záleží na jednotlivci. Ale průměrná mzda by to být mohla, klidně i více.

plebs

Záleží kde a jak šlape a také pro koho čím starší a prachatější to je džob

df

Striptérka nevím, ale spiš by mě zajímalo, kolik si vydělá nóbl šlapka, která spí s pracháčema. Když dostane od každého 10 tisíc, tak 100–150 tisíc měsíčně by si mohla vydupat

cappuccino

df: podle tvych poctu by mela jen 10 zakazniku za mesic!! To by byla nejaka hodne lina:)!!