Avatar uživatele
ReHu

Kolik máte zde na Odpovědích uživatelů, s nimiž máte často stejné nebo hodně podobné odpovědi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, redy, marci1, Lamalam, gecco před 3078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Upřímně řečeno – statistiku si nevedu, ale myslím, že se s mnohými a mnohdy shodneme…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Celkem často se mi stává, že gecco mi vyfoukne odpověď takřka před nosem. A mně pak nezbyde, než mu dát palec a mlčet v zájmu zachování vlastní originality. Tímto ho zdravím 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Sto uživatelů, sto názorů. Těžko říct, jestli se s některým shodnu ve všem. Svůj žádnému nevnucuji, opoziční nezatracuji.
Respektuji každý názor, který je vyjádřen slušně. Oceňuji hlavně ty, se kterými sice nesouhlasím, ale uživatel svůj názor nemění podle potřeby a je schopen ho obhájit.
Statistiku si nevedu, někdy se stane že mnou vložený příspěvek je podobný s jiným. Pokud takový již přečtu, nereaguji a souhlas vyjádřím hodnocením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Upřímně řečeno – statistiku si nevedu, ale myslím, že se s mnohými a mnohdy shodneme…

Doslovným zkopírováním odpovědi jiného uživatele jsem chtěla vyjádřit svůj názor, přesně v duchu otázky. Všem, kteří mi napsali rozhořčené zprávy se tímto omlouvám. Nejde o plagiátorství. Pevně věřím, že autor původní odpovědi můj záměr pochopil.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Asi čtyři, ale nebudu jmenovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jednoho jedinýho ..ovšem ten vydá za tisíc nicků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neznám takového.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Někdy mam stejný názor jako ostatní, někdy ne, statistiku si také nevedu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Tak 2–3 by se tu našli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co uživatel,to jiný nebo odlišný názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad Lamalam,

když citujete něčí názor, bylo správné, vložil slova do uvozovek.

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tady nejsme ve škole.

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

Ale ono nešlo o citaci. Zcela záměrně jsem okopírovala cizí odpověď jako příklad jisté názorové spřízněnosti mezi mnou a jejím autorem. K této situaci mezi geccem a mnou došlo v mnoha odpovědích již nepočetněkrát. Vždy jsme se v diskuzi častovali hláškami o tom, kdo z nás byl v odpovědi o sekundu rychlejší.

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ale když kopíruji něčí slova jde o citaci, měla by tedy být v uvozovkách.

Prto zřejmě vznikly určité nejasnosti, jak jste doplnila ve své odpovědi .

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Annas – já Lamalam pochopil – a souhlasím s ní, už mockrát se nám povedlo vložit takřka tutéž odpověď nezávisle na tom druhém…
😉

před 3075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Když něco kopíruji?
PRTO?
píšu potom česky!!!

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jugare – já tě fakt nechápu…
Často se oháníš tím, že „ostatní to vidí“, „mnozí říkají“ – přitom názor souhlasný s tvým aby tady pohledal s lucernou v poledne…
Ale rejpeš furt…
😛

před 3075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Jugare,

zase o voze a o koze.?

Děkuji za tvou péči, co bych si bez ní počala?

Jen stále čekám, kdy poradíš, jak mít „Odpovědi ve svém oku“ nebo jak „péct perníčky s vnučkou“ – umím totiž jen s bílou nebo čokoládovou polevou. 🙂

Nemůžu se chlubit tím, že přispívám do Wiki, třeba o rakouském Čertovi (správně čertovi) takže musím upoutat pozornost svými překlepy … Za překlepy se pětka nedává…

před 3077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

ReHu >>> kdo ti tuhle otázku napískal? přiznej se:DD

před 3078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Motýlci 😁

před 2618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek