ReHu

Kolik máte zde na Odpovědích uživatelů, s nimiž máte často stejné nebo hodně podobné odpovědi?

Nejlepší odpověď
gecco

Upřímně řečeno – statistiku si nevedu, ale myslím, že se s mnohými a mnohdy shodneme…
😉

Další odpovědi
klumprt

Celkem často se mi stává, že gecco mi vyfoukne odpověď takřka před nosem. A mně pak nezbyde, než mu dát palec a mlčet v zájmu zachování vlastní originality. Tímto ho zdravím 🙂

johana 56

Sto uživatelů, sto názorů. Těžko říct, jestli se s některým shodnu ve všem. Svůj žádnému nevnucuji, opoziční nezatracuji.
Respektuji každý názor, který je vyjádřen slušně. Oceňuji hlavně ty, se kterými sice nesouhlasím, ale uživatel svůj názor nemění podle potřeby a je schopen ho obhájit.
Statistiku si nevedu, někdy se stane že mnou vložený příspěvek je podobný s jiným. Pokud takový již přečtu, nereaguji a souhlas vyjádřím hodnocením.

Lamalam

Upřímně řečeno – statistiku si nevedu, ale myslím, že se s mnohými a mnohdy shodneme…

Doslovným zkopírováním odpovědi jiného uživatele jsem chtěla vyjádřit svůj názor, přesně v duchu otázky. Všem, kteří mi napsali rozhořčené zprávy se tímto omlouvám. Nejde o plagiátorství. Pevně věřím, že autor původní odpovědi můj záměr pochopil.

talka

Asi čtyři, ale nebudu jmenovat.

zjentek

jednoho jedinýho ..ovšem ten vydá za tisíc nicků

anonym

Neznám takového.

AmazedWolf

Někdy mam stejný názor jako ostatní, někdy ne, statistiku si také nevedu.

Emefej

Tak 2–3 by se tu našli.

anonym

Co uživatel,to jiný nebo odlišný názor.

annas

Ad Lamalam,

když citujete něčí názor, bylo správné, vložil slova do uvozovek.

anonym

Tady nejsme ve škole.

Lamalam

Ale ono nešlo o citaci. Zcela záměrně jsem okopírovala cizí odpověď jako příklad jisté názorové spřízněnosti mezi mnou a jejím autorem. K této situaci mezi geccem a mnou došlo v mnoha odpovědích již nepočetněkrát. Vždy jsme se v diskuzi častovali hláškami o tom, kdo z nás byl v odpovědi o sekundu rychlejší.

annas

Ale když kopíruji něčí slova jde o citaci, měla by tedy být v uvozovkách.

Prto zřejmě vznikly určité nejasnosti, jak jste doplnila ve své odpovědi .

gecco

Annas – já Lamalam pochopil – a souhlasím s ní, už mockrát se nám povedlo vložit takřka tutéž odpověď nezávisle na tom druhém…
😉

anonym

Když něco kopíruji?
PRTO?
píšu potom česky!!!

gecco

Jugare – já tě fakt nechápu…
Často se oháníš tím, že „ostatní to vidí“, „mnozí říkají“ – přitom názor souhlasný s tvým aby tady pohledal s lucernou v poledne…
Ale rejpeš furt…
😛

annas

Ad Jugare,

zase o voze a o koze.?

Děkuji za tvou péči, co bych si bez ní počala?

Jen stále čekám, kdy poradíš, jak mít „Odpovědi ve svém oku“ nebo jak „péct perníčky s vnučkou“ – umím totiž jen s bílou nebo čokoládovou polevou. 🙂

Nemůžu se chlubit tím, že přispívám do Wiki, třeba o rakouském Čertovi (správně čertovi) takže musím upoutat pozornost svými překlepy … Za překlepy se pětka nedává…

Agneta

ReHu >>> kdo ti tuhle otázku napískal? přiznej se:DD

briketka10

Motýlci 😁