Fíla21

Kolik máte amalgámových výplní v zubech?… Na jakých?… Kolik vám je let?… Jak často navštěvujete zubního lékaře?

Nejlepší odpověď
gecco

Hmmm…
A rodný číslo, vzorek DNA a jména sexuálních partnerů/ek bys nechtěl???
😁

Rád bych ti poradil – ale asi i ty v kontextu této tvé otázky víš – co by to bylo…

Další odpovědi
briketka10

Přesněéé a co číslo mých bot, nebo bankovního účtu??

ivzez

Filo, to´s přehnal.
Přemýšlím, jestli otázku nenahlásím…

marci1

Zubaře navštěvuji jednou za 6 měsíců a doporučuji Ti to také. 🙂

ReHu

Co takhle RTG snímek mého chrupu, ten nechceš?

anonym

Zrovna včera jsem zubního navštívil : http://38.medi­a.tumblr.com/15ab37e­d84ecd01ac23a2994­3f0a86f3/tumblr_mh9d97P3­iv1s3qevco1_400­.gif

bolak

plnou hubu