Kotja

Kolik lidí je třeba na jedno non-stop místo?

Aby to vyhovovalo zákoníku práce a tak

Nejlepší odpověď
Drap

minimálně čtyři, pokud nikdo z nich neonemocní

Další odpovědi
rigormortis

4 lidé: Jeden člověk může pracovat 40hodin týdně, týden má 168 hodin.
Při trojsměnném provozu je denní odpočinek (třikrát 30minut) 1,5hodiny což je týdně 10,5hodiny…takže čistého pracovního času je celkem 157,5 hodin týdně.
Podělíme 40 a máme výsledek: 3,9375člověka…asi to zaokrouhlíme na 4lidi.

opportunity

Matematicky 4, ale je třeba počítat i s dovolenou pro každého (bývá 4 týdny, to je pro 4 lidi 16 týdnů), a to se asi z přesčasů dá pokrýt těžko, takže ještě někoho na částečný úvazek nebo jen na záskok v době potřeby.