MonkeyKing

Kolik jste zaplatili za dovolenou?

MÁM K DISPOZICI ZHRUBA 5 AŽ 8 TISÍC
tak jsem si říkal, že bych někam jel, ale nikdy jsem nikde nebyl, tak nevim, kolik co stojí
Napište, kolik jste všude zaplatili (klidně i za zmrzlinu v dané zemi nebo za pojištění)

Odpovědi
quentos

Loňská týdenní dovolená v Tatrách mě vyšla cca na 6–7 tisíc. (Doprava vlastní – vlakem, poplatek za stan sedm euro za noc, pivo kolem jednoho eura za půllitr, cestovní pojištění směšných pár stovek – na ten týden cca 300 Kč).

Rokio

Můj otec půjde za pár dní stanovat, takže nezaplatí ani korunu. Výbavu na stanování má a co se týče jídla, tak to se nepočítá, protože to sní tak jako tak.

Jinak já s otcem někdy jezdím do Kolína, což je asi 160 km od našeho města a tam obdivujeme krásy tohoto města, chodíme na procházky, občas jdeme do restaurace či na plovárnu nebo třeba se jdeme vykoupat do Pekla (rybník). Cena není příliš vysoká, když vynechám cestu.

postcd

170 Kč za lepicí pásku a tmel

Jakub Tlapal

Za t peníze strávíš fajn dovolenou někde u nás v kempu. Když si koupíš stan, jako my z https://armik.cz/ , tak tě pak bude stát ubytování úplný minimum. Samozřejmě musíš počítat nějaký peníze na naftu, vařit si můžeš taky sám, abys ušetřil, takže za 8000 týden v kempu v ČR úplně v pohodě 🙂 . A možná ti zbydou peníze i na pivo 😁 .