Avatar uživatele
MonkeyKing

Kolik jste zaplatili za dovolenou?

MÁM K DISPOZICI ZHRUBA 5 AŽ 8 TISÍC
tak jsem si říkal, že bych někam jel, ale nikdy jsem nikde nebyl, tak nevim, kolik co stojí
Napište, kolik jste všude zaplatili (klidně i za zmrzlinu v dané zemi nebo za pojištění)

Zajímavá 0 před 2869 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Loňská týdenní dovolená v Tatrách mě vyšla cca na 6–7 tisíc. (Doprava vlastní – vlakem, poplatek za stan sedm euro za noc, pivo kolem jednoho eura za půllitr, cestovní pojištění směšných pár stovek – na ten týden cca 300 Kč).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Můj otec půjde za pár dní stanovat, takže nezaplatí ani korunu. Výbavu na stanování má a co se týče jídla, tak to se nepočítá, protože to sní tak jako tak.

Jinak já s otcem někdy jezdím do Kolína, což je asi 160 km od našeho města a tam obdivujeme krásy tohoto města, chodíme na procházky, občas jdeme do restaurace či na plovárnu nebo třeba se jdeme vykoupat do Pekla (rybník). Cena není příliš vysoká, když vynechám cestu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

170 Kč za lepicí pásku a tmel

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Za t peníze strávíš fajn dovolenou někde u nás v kempu. Když si koupíš stan, jako my z https://armik.cz/ , tak tě pak bude stát ubytování úplný minimum. Samozřejmě musíš počítat nějaký peníze na naftu, vařit si můžeš taky sám, abys ušetřil, takže za 8000 týden v kempu v ČR úplně v pohodě 🙂 . A možná ti zbydou peníze i na pivo 😁 .

Nový příspěvek