Kepler

Kolik jste si už zaregistrovali účtenek, pokud vůbec?

Já zatím asi 40. Nezdá se vám ta registrace příliš pracná? Máme čas do konce týdne.

Nejlepší odpověď
independent

asi taky kolem 40, je to pracné

Další odpovědi
Mc Merkurion

… zatím jsem stále nenašel čas ani na jednu, a to už se prej blíží další slosování, ale holt to ještě chvilku musej hrát beze mne …

Klaproth

Žádnou! Nejsem příznivcem hazardu.

Emefej

Žádnou.

marci1

Žádné. Ty si teda dobrý! A jak na těch účtenkách prosím Tě přečteš ta mrňavá číslíčka? Já bych k tomu potřebovala nějakého Bystrozrakého. 🙂

anonym

0. Myslím že až budu vědět že Účtenková loterie je originální a výherní jako např. Korunka,Sazka,Stí­rací losy tak se budu registrovat takéa to jak do lotérie tak do losování účtenek o ceny.

cochee

Do této chvíle 95 pokusů, v tom 12 × neúspěšně a některé z těchto neúspěšných zaregistrovány opět a úspěšně. Detaily se mi nechce hledat, tak dejme tomu 90 úspěšně zaregistrovaných.

Lamalam

Žádnou.

anonym

No zkusil jsem jich pár registrovat ze zvědavosti, pak jsem začal pracovat na systému který bude „řešit“ omezení 1 účtenky / 1 podnikatele / 1 den (www.fikzafik.cz) a protože testovací provoz tohoto vyměňovacího systému mi připravil řadu nepříjemných reakcí od zarputilých odpůrců, nejspíš od toho celého dám raději ruce pryč 🙂

Načítání účtenek je naprosto nepohldné, v tom máte pravdu a jsem si jistý že to lidé nebudou ochotni dělat moc dlouho. Řešením by bylo tisknout na účtenky AZTEC kód který by telefon uměl snadno nasnímat a veškeré údaje by v něm byly obsaženy.

Kepler

Marley: mně stačí, že to funguje déle i na Slovensku a v jiných státech.

Kepler

Marci: kdybych byl Bystrozraký, tak bych tak často nezakopával o dlažbu a pak neležel jak Dlouhý, tak Široký 🙂 Používám optické pomůcky, jako hvězdář jsem na to machr!

marci1

No jo,taková lupička se hodí. 🙂
Až něco vyhraješ, tak se poděl (o radost).Čau.