Avatar uživatele
Kepler

Kolik jste si už zaregistrovali účtenek, pokud vůbec?

Já zatím asi 40. Nezdá se vám ta registrace příliš pracná? Máme čas do konce týdne.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2370 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
independent

asi taky kolem 40, je to pracné

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… zatím jsem stále nenašel čas ani na jednu, a to už se prej blíží další slosování, ale holt to ještě chvilku musej hrát beze mne …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Žádnou! Nejsem příznivcem hazardu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Žádnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Žádné. Ty si teda dobrý! A jak na těch účtenkách prosím Tě přečteš ta mrňavá číslíčka? Já bych k tomu potřebovala nějakého Bystrozrakého. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

0. Myslím že až budu vědět že Účtenková loterie je originální a výherní jako např. Korunka,Sazka,Stí­rací losy tak se budu registrovat takéa to jak do lotérie tak do losování účtenek o ceny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Do této chvíle 95 pokusů, v tom 12 × neúspěšně a některé z těchto neúspěšných zaregistrovány opět a úspěšně. Detaily se mi nechce hledat, tak dejme tomu 90 úspěšně zaregistrovaných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Žádnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No zkusil jsem jich pár registrovat ze zvědavosti, pak jsem začal pracovat na systému který bude „řešit“ omezení 1 účtenky / 1 podnikatele / 1 den (www.fikzafik.cz) a protože testovací provoz tohoto vyměňovacího systému mi připravil řadu nepříjemných reakcí od zarputilých odpůrců, nejspíš od toho celého dám raději ruce pryč 🙂

Načítání účtenek je naprosto nepohldné, v tom máte pravdu a jsem si jistý že to lidé nebudou ochotni dělat moc dlouho. Řešením by bylo tisknout na účtenky AZTEC kód který by telefon uměl snadno nasnímat a veškeré údaje by v něm byly obsaženy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Marley: mně stačí, že to funguje déle i na Slovensku a v jiných státech.

před 2370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Marci: kdybych byl Bystrozraký, tak bych tak často nezakopával o dlažbu a pak neležel jak Dlouhý, tak Široký 🙂 Používám optické pomůcky, jako hvězdář jsem na to machr!

před 2370 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

No jo,taková lupička se hodí. 🙂
Až něco vyhraješ, tak se poděl (o radost).Čau.

před 2369 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek