tak.jak?

Kolik je ve vesmíru Sluncí?

Otázku nemohu upravit, protože nevím, co máte na mysli. Ve vesmíru se setkáme s mnoha slunci, měsíci nebo galaxiemi, ale jen s jedním Sluncem, Měsícem a Galaxií. annas

Nejlepší odpověď
Kepler

Hvězd s názvem Slunce je jenom jedno – to naše. V naší Galaxii je hvězd něco k 200 miliardám. A v celém vesmíru, který považujeme za nekonečný je jich nepočítaně a myslím, že je nikdo a nikdy nespočítá.

Další odpovědi
gecco

Ve viditelném vesmíru se počet sluncí (hvězd) odhaduje na cca 1022, co je ´dál´ nikdo neví…
😉
Ale Slunce je jen jedno…
😉

Jan Rynt

mosoj

Zde je podobná odpověď z doby kdy ještě stálo za to odpovídat.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-by-trvalo-spocitat-vsechny-hvezdy-ve-vesmiru

Agneta

Jen v naší malé galaxii (o průměru sto svět. let) je asi sto miliard sluncí. A takových galaxií je ve vesmíru nespočetně mnoho.

Lamalam

Ve vesmíru je jenom jedno Slunce. V nekonečném vesmíru se počet sluncí asi zjistit nedá.

Dismas

Jehova ví.