Kryšpín

Kolik je v ČR uznáno pohlaví?

Četl jsem na Facebooku v Anglii 71 je to stejný počet nebo jsou angláni vyspělejší.

Nejlepší odpověď
Ametyst

V Praze asi 71, a ve „zbytku republiky " dvě. 🙂 Blbý je, že pražské neziskovky podnikají spanilé jízdy do škol i ve "zbytku republiky“ , a blbnou dětem hlavy ala Západ.

Další odpovědi
marci1

Je rozdíl pojem pohlaví a pohlavní identita. Tak tedy pohlaví: 2. Pohlavní identity: cca 71. 😄

Drap

V poslední zprávě jsem se dočetl, že 69. Podle mne je to jak u koho. Já mám pořád jen dvě o kterých uvažuji a plně mě to vyhovuje.

Lotr2008

Kolik nevím, ale skutečný počet je dva.

jirka F

Nevím podle některých 99 pohlaví a podle některých 69 nedokáži přesně určit ale mě vyhovují dvě.

paul1

Těžko říct. Mám tady článek z r. 2019, kde se uvádí přes 40. Od té doby se to ale změnilo.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/rozstrel-konference-lgbt-sexualni-mensiny-cr-evropska-unie.A191104_092­113_domaci_le­sa

zjentek

Ať si je nakonec každý čím chce. Ovšem já jsem chlap a ojedu cokoli, třeba helikoptéru. Takže nechápu, za co se pobláznění chtějí schovat. A jestli si myslí že nás normální takto spletou, nebo odradí, tak Z HRUŠKY DOLŮ, pomatenci!

petrph

U nás úředně uznány pouze 2. Muž a žena. A ten důvod, že u nás nestačí prohlásit že jsi „to či ono“, ale pro tu změnu pohlaví musíš podat žádost, probrat si to se sexuologem aj psychiatrem, ale hlavně potom postoupit lékařsky skutečně změnu pohlaví na to druhé. Další možnosti se nedávají.
Možná tě plete, že někde, třeba ve školách nebo kde jim sice uznávají říkat že jsou či ono, ale to není oficiální oficiální úřední uznání, to je o tom v našich školách aji jinde si plkat může každý co chce..:-P

Lotr2008

Ametyst: Potvrzuji, na škole vnoučat takoví lidé byli a říkali jim o LGBT, pohlavích, právech černochů atp. Když jsem se pak o tom bavil s vnuky, tak ti z toho byli úplně zblblí, říkali mi ty jejich fráze a mně z toho bylo blbě. Nicméně pak jsem si o tom s nima povídal skoro dvě hodiny a myslím, že jsem je ještě trošku od tohoto modérního způsobu uvažování oddálil.

Ametyst

Lotře, to je příšerný. Vidím to dost špatně: slabé vedení školy, a ten způsob nálepkování každého ředitele/ky, kdo mají názor, že děti se mají učit číst, psát a počítat, a ne poslouchat progresivistické kecy nějakých lehkoživků. Kam se poděla věda, biologie přece jasně dokazuje na chromozomech dvě pohlaví!
Přeju Ti hodně sil. Trpělivost máš, a to je výborné.