Avatar uživatele
Kryšpín

Kolik je v ČR uznáno pohlaví?

Četl jsem na Facebooku v Anglii 71 je to stejný počet nebo jsou angláni vyspělejší.

Zajímavá 0 před 345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

V Praze asi 71, a ve „zbytku republiky " dvě. 🙂 Blbý je, že pražské neziskovky podnikají spanilé jízdy do škol i ve "zbytku republiky“ , a blbnou dětem hlavy ala Západ.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je rozdíl pojem pohlaví a pohlavní identita. Tak tedy pohlaví: 2. Pohlavní identity: cca 71. 😄

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

V poslední zprávě jsem se dočetl, že 69. Podle mne je to jak u koho. Já mám pořád jen dvě o kterých uvažuji a plně mě to vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Kolik nevím, ale skutečný počet je dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Nevím podle některých 99 pohlaví a podle některých 69 nedokáži přesně určit ale mě vyhovují dvě.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Těžko říct. Mám tady článek z r. 2019, kde se uvádí přes 40. Od té doby se to ale změnilo.

Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/rozstrel-konference-lgbt-sexualni-mensiny-cr-evropska-unie.A191104_092­113_domaci_le­sa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ať si je nakonec každý čím chce. Ovšem já jsem chlap a ojedu cokoli, třeba helikoptéru. Takže nechápu, za co se pobláznění chtějí schovat. A jestli si myslí že nás normální takto spletou, nebo odradí, tak Z HRUŠKY DOLŮ, pomatenci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

U nás úředně uznány pouze 2. Muž a žena. A ten důvod, že u nás nestačí prohlásit že jsi „to či ono“, ale pro tu změnu pohlaví musíš podat žádost, probrat si to se sexuologem aj psychiatrem, ale hlavně potom postoupit lékařsky skutečně změnu pohlaví na to druhé. Další možnosti se nedávají.
Možná tě plete, že někde, třeba ve školách nebo kde jim sice uznávají říkat že jsou či ono, ale to není oficiální oficiální úřední uznání, to je o tom v našich školách aji jinde si plkat může každý co chce..:-P

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lotr2008

Ametyst: Potvrzuji, na škole vnoučat takoví lidé byli a říkali jim o LGBT, pohlavích, právech černochů atp. Když jsem se pak o tom bavil s vnuky, tak ti z toho byli úplně zblblí, říkali mi ty jejich fráze a mně z toho bylo blbě. Nicméně pak jsem si o tom s nima povídal skoro dvě hodiny a myslím, že jsem je ještě trošku od tohoto modérního způsobu uvažování oddálil.

Avatar uživatele
Ametyst

Lotře, to je příšerný. Vidím to dost špatně: slabé vedení školy, a ten způsob nálepkování každého ředitele/ky, kdo mají názor, že děti se mají učit číst, psát a počítat, a ne poslouchat progresivistické kecy nějakých lehkoživků. Kam se poděla věda, biologie přece jasně dokazuje na chromozomech dvě pohlaví!
Přeju Ti hodně sil. Trpělivost máš, a to je výborné.

Nový příspěvek