suly

kolik je litrů? 10 kilogramů motorového oleje při teplotě 15 stupňů

Nejlepší odpověď
cochee

Na to ti nikdo správně neodpoví, protože dáváš málo informací. Je potřeba znát ještě hustotu tohoto oleje při těch 15 stupních

Další odpovědi
Klaproth

Prošel jsem své tabulky a hustotu miner. oleje při teplotě 15°C jsem nenašel. Pro 20°C se hustota uvádí v rozmezí 850 až 960 kg/m3. Takže výsledek bude někde mezi 10,5 až 11,8 litrů.

Emefej

V=m/ró. Klidně použij hodnoty hustoty pro 20°C, při teplotě 15°C nebude změna příliš významná.