hagagaga

Kolik je jedno promile?

původně – jedna promile x jedno promile

Nejlepší odpověď
Kepler

Zase jsi ve škole nadávala pozor! Je to tisícina z celku, tedy 0,1%.

Další odpovědi
Klaproth

Desetina procenta.

magorvkleci

Jedno promile je stav, ve kterém je dívka o hmotnosti 65 kg po vypití půllitru bílého během jedné hodiny.

Hmotnost je míněna bez šatů, ale bohužel mám tu zkušenost, že dámy na takový způsob vážení přistoupí spíše po litru než po půllitru.

Emefej

JEDNA promile není nic. JEDNO promile je tisícinásobkem jednoho ppm.

dubraro

Latinsky se „jeden z tisíce“ řekne „unum pro mille“. A to je vysvětlení.

mosoj

1/1000