zjentek

Kolik je 295 Alzáků v přepočtu na kačky?

Alzáky.

Ad Edison: Tak já se chodím ptát na všechno na jednom místě! Až se budu chtít ptát po celým světě a na všechno zvlášť, tak můžu rovnou na gůgl. Ten mě taky s otázkou odkáže po všech čertech, všude možně, po celý planetě!

To ještě nevíš, kde je v čechách nejlepší se zeptat NA VŠECHNO na jednom místě? Kdo je v tomto bezkonkurenšní jedničkou? ;)(Nepodceňuj, chlape..) ;)

Odpovědi
Edison

A v alze… ses ptal???