nynni

Kolik je 1 dolar v korunách?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik je 1 dolar v ČK. 🙂 Děkuju.

Nejlepší odpověď
klumprt

Vítej na internetu! Jsou tu nejenom kurzy měn, ale i televizní programy, sportovní výsledky, mapy celého světa, vtipná videa, noviny, inzerce všeho možného, megatuny nemravností, obrázky kočiček a jiné věci na které si vzpomeneš i nevzpomeneš.
Aby se v tom člověk vyznal a dokázal mezi tím vším vůbec něc najít, vymyslelo pár chytrých hlav tzv. google. To je taková stránka zde: www.google.com. Tam je jeden řádek a do toho napíšeš, co hledáš. Např. „kurzy měn“. Zpravidla ti vyběhne řada odkazů na stránky, kde se píše o tom, co hledáš. Stačí si jen vybrat.

Dneska ČNB k dolaru (americkému) vypsala hodnotu 20,199 Kč.

Další odpovědi
quentos

asi 20, koukám, že posílil http://www.cnb­.cz/cs/index.html