Kolik je 0,20 dollarů v přepočtu na české koruny?

Zkoušela jsem kalkulátor měn na finance.cz, ale napalo mi to, že výsledek je 0 Kč… Očividně to bude méně než jedna koruna, ale kolik by to teda asi bylo?

Nejlepší odpověď
Hykam

Zadal jsem do vyhledávače na Seznamu a tady je výsledek

0,2 amerických dolarů = 3,814 českých korun

Další odpovědi
panxnotdead

0,2*17=3,4Kč
Doplňuji:
Omlouvám se 19*0.2=3.8Kč

radce

Ježíšmarjá, tak dám do kalkulátoru nějaké směnárny třeba 20 doláčů a korunový výsledek si převedu na haléře – převody jednotek – matematika 2. třídy základní školy. Pak Vám ve třetí třídě vysvětlí principy zaokrouhlování…

gepik

Dolar stojí 19,07 kč, dvě desetiny dolaru budou očividně něco pod čtyři koruny

cochee

Tam v tom kalkulátoru je fígl, je totiž nutné použit desetinnou tečku a ne čárku, pak vám to spočítá i těch dvacet centů 🙂

Michal Kole

www.cnb.cz

je na pravém horním rohu kalkulačka