Kryšpín

Kolik druhů je tržního hospodářství?

Za Covidu se podporují soukromé firmy nyní se ceny zastropují je to tržní hospodářství anebo mix.

Odpovědi
Ametyst

Tržní hospodářství bylo dávno na míle vzdálené dotačně- regulační politice Evropské unie. Proto ty pokřivené ceny v porovnání drahé domácí produkce s levným dovozem kdoví odkud.

elkon

Krizové řešení.

paul1

Podle mého názoru je jen jeden druh:

Zdroj: https://is.mu­ni.cz/el/1433/­podzim2015/VB00­3/um/ESM_PM3.pdf

Kryšpín

Vláda ČR sloužící občanům ČR zastropuje cenu elektřiny na 240 Eur za MWh EU navrhuje 180 Eur za MWh pochopil jsem že mimo ČR bude mít prostý lid levnější samozřejmě mimo státy na př. na Slovensku, kde je daleko cena nižší.