Melkor

Kolik dát prozivi za sprostředkování melouchu?

Zdravím,

známý mi domluvil práci s jednou webovou stránknou a vedl většinu komunikace mezi mnou a a chlápkem co chtěl tu stránku… Když sme spolu mluvili padla zmínka o provizi a mě by právě zajímalo kolik bych mu tak měl dát? Je nějaké určité procento, nebo tak něco? Za odvedenou práci dostanu 5500Kč… Tak co myslíte, kolik bych mu měl dát? Dík za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Neni nikde stanoveno. Obvykle se pohybuje kolem 10 %

Další odpovědi
anonym

provize se pohybuje mezi 3 – 10%.

Mirdas

Vždy záleží na dohodě, která by měla být předem stanovena.
Lepší je se domluvit na procentech a to mezi 10 až 25 % z čistého zisku.