zjentek

Kolik Čechů trpí syndromem zneuznaného genia?

Statistiky asi nebudou, protože ctíme (navzdory zcela opačným zkušenostem z „údobí kovidu“) jakési lékařské tajemství. Čili odhadem, prosím. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Rokio

Třeba já. Jsem mistr v arkádové hře Snake (česky Had) a stejně jsem na Odpovědi.cz považován za nulu, blbce, blázna, stalkera a kdo ví, co ještě.

Další odpovědi
Kelt

A je to důležité. Musím být členem Mensy, nějaké akademie, něco umět. Jistě, každý je jedinečný. Ale podle mne je podstatné, jak prožiji život, co dokážu, co udělám. Někde jsem četl, že si diplomy mohu vytapetovat pokoj, stejně tak cenami a dalšími trofejemi. Podívej se na klasiku – Werich – Tří veteráni. Díky kouzelným darům mohli všechno, ale na co se zaměřili. Až teprve na otázku Kolik dětí jste rozesmáli? pochopili smysl života.

led

Myslíte okrem mňa a Rokia? Ako tak sledujem televíziu (nezaleží na tom ktorú), je tam takých „neuznaných géniov“ viac, než svietiacich bodov tv_obrazovky.

Arcimozek

Já jsem spirituální génius, to není chlubení, to je fakt. Bohužel, lidé mnohdy neprokoukli mé schopnosti a řepí se mi. Oni ale jedou pochopí…

led

Rokio, „stejně jsem na Odpovědi.cz považován za nulu, blbce, blázna, stalkera a kdo ví, co ještě“, zabudli ste napísať: zlatú „nulu, blbce, blázna, stalkera a kdo ví, co ještě“ 😉

zjentek

Rokio, ty ale JSI (!!!) génie! Prozradila tě tvá odpověď 👌😛