louden

Kolik bych musel vykouřit cigaret, abych se otrávil nikotinem?

Odpovědi
Kelt

Na to nelze jednoznačně odpovědět. I když určité množství nikotinu v koncentrované formě má smrtící účinky už v malé míře, záleží zde na mnoha faktorech. Kolik kouříš, jaký je tvůj zdravotní stav , věk , strava a pod.

zbyndo

V cigaretach sú omnoho škodlivejšie látky ako je nikotín. Je ho ho tam tak málo, že sa skôr udusiš fajčením, ako o tráviš nikotinom. Inak je veľmi prudký jed, hlavne jeho derivát, nikotinamyd, jedna kvapka tohto čistého jedu Ťa zabije do pár minút, veľmi rýchlo

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.