jsemjá

Koho ze Strážců Galaxie máte nejradši?

Já toho malýho Groota. Jo, a Thor ze třetího dílu se nepočítá.

Odpovědi
Midas

Tak třetí díl ještě stejně nevyšel (ali jinak bych volil Thora, protože ho mám nejradší, hned pak Iron Man a Hulk. Thanosovi jsem ale taky fandil :) Jako spíš v Infinity War, v Endgame už ani ne).
Těžko říct, ono by ta psotava sama os obě nebyla nic moc – bez těch ostatních členů. Asi bych vybrtal Quilla nebo Draxe. Jestli se ale počítá i Yondu, tak určitě toho (protože on se k nim přece jen přidal, i když jen na chvíli).

Kepler

Asi toho mývala a pak malého Groota.