Fakes147852

Koho tipujete na příštího prezidenta?

Odpovědi
Pepa25

Andrej Babiš

Z tohoto mizelného výběru by se stal téměř jistě prezidentem Babiš. Ve skutečnosti bude výběr daleko lepší (doufám!!).

Vit Kouba

Andrej Babiš

Jenom bohatý člověk s dlouhou praxí je ideálním prezidentem, chudý člověk se nehodí na funkci prezidenta

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/An­drejBabis/

Rokio

Petr Pavel

Petra Pavla, armádního generála ve výslužbě, bych chtěl jako příštího prezidenta.

Nevím, jestli se ale prezidentem stane on.

paul1

Petr Pavel

Doufám, že to vyjde a bude prezidentem on.

_Bůh_

Miroslav Kalousek

Babiš: KSS (1980 – 1989)

Kalousek: KDU-ČSL (1984–2009)

Pavel: KSČ, vstup 1985. V posudku k propůjčení medaile Za službu vlasti v roce 1988 byl v hodnosti kapitána hodnocen jako „třídně uvědomělý a politicky vyspělý. Jako člen strany při výkonu své funkce napomáhá prosazovat vedoucí úlohu strany mezi podřízenými. Snaží se získat pro tuto politiku ostatní. Politicko-ideová připravenost jmenovaného je na dobré úrovni.“

Jasně je vidět, kdo se v minulosti rozhodl pro tradiční české křesťanské hodnoty, a kdo pro rudé noky. Kdo není rudá sviňa, volí Kalouska.

GM

Andrej Babiš

zdenek l

Miroslav Kalousek

Chybí možnost někdo jiný.

Pankrác

Andrej Babiš

Fakes147852

A nakonec Petr Pavel to vyhrál a všichni Babiš a Babiš atd ..

zdenek l

Chybí možnost někdo jiný. Kalouska také nevolím.

df

Ani jednoho.

Ametyst

U generála Pavla komunistická minulost nevadí? Zase zvláštní dvojí metr, když se to hodí.

Kryšpín

Ametyst sloužil věrně Varšavské smlouvě později věrně obrannému paktu NATO a proto má bohaté zkušenosti.

_Bůh_

Souhlasím s Ametyst, Miroslav Kalousek, mezinárodně oceněný ministr financí, je jediný řádný kandidát. Ostatní dva neprojdou přes lustraci.

Pepa25

Technická připomínka: Petr Pavel má negativní lustrační osvědčení, Andrej Babiš samozřejmě ne. Pro výkon funkce prezidenta lustrační osvědčení není potřeba. Pro ministry bylo zrušeno po vstupu hnutí ANO do Sněmovny: https://domaci­.hn.cz/c1-62864320-na-ministry-se-nadale-lustracni-zakon-nevztahuje-schvalila-snemovna

Viktorie II.

Už jen to „typování“ ti dělá problém a ti tři? Ti jsou mimo mísu.