hawranek

Koho hraje Michael Shanks v Červené Karkulce?

Doplňuji:
Tak to jsem ho totálně nepoznala 😁

Odpovědi
iceT

Tady si to přečti,je to tam napsané

Základní informace
Český název: Červená Karkulka
Originální název: Red Riding Hood
Česká premiéra: Neznámo kdy.
Světová premiéra: 11. března 2011 (před 164 dny)
Natočeno: USA 2011
Režie: Catherine Hardwicke
Scénář: David Johnson
Kamera: Mandy Walker
Hrají: Amanda Seyfried (Valerie), Gary Oldman (otec Soloman), Lukas Haas (otec August), Billy Burke (Cesaire), Virginia Madsen (Redova matka), Julie Christie (Redova babička), --------Michael Shanks (Adrien Lazar),–------- Shiloh Fernandez (Peter), Cainan Wiebe (mladík), Michael Hogan (The Reeve), Darren Shahlavi (Sabre Man), Max Irons (Henri), Adrian Holmes (kapitán), Matt Ward (kapitánův bratr), Jen Halley (Marguerite), Lauro Chartrand (Tizona Man), Cole Heppell (Claude), Carmen Lavigne (Rose), Alexandria Maillot (Lucie), Megan Charpentier (mladá Valerie), Bella King (Solomonova dcera)

zdroj: http://www.kfil­mu.net/filmy.php?sek­ce=informace&fil­m=red-riding-hood