Gabca_I

Kdy budou přeloženy do českého jazyka další knihy od autora Johna Greena (John Green)?

Zdravíčko:)
Chtěla bych se zeptat,kdy budou přeloženy do českého jazyka další knihy od autora Johna Greena (John Green)?
Děkuji. :)

Odpovědi
Ella

jaké knihy máš přesně na mysli?

samozřejmě, všichni znají Hvězdy nám nepřály, a na pultech je už i český překlad Paper Towns – Papírová města, a taky Looking for Alaska – Hledání Aljašky.

Určitě časem přeloží i knihu Will Grayson, Will Grayson a An Abundance of Katherines – Přebytek Katherine (aah, tak tahle vyjde v dubnu 2015 pod názvem Příliš mnoho Kateřin (WTF?) a osobně ji nedoporučuju, skončila jsem u sedmé kapitoly :/))

žádné další knihy Green nemá, pouze spoluautorství u sbírky povídek ´Let it snow´.

Gabca_I

Ella- Děkuju:) Měla jsem na mysli An Abundance of Katherines (Taky jsem nechápala název :D) a Will Grayson,Will Grayson. :)