Sooger

Poradíte, kde je možné sehnat v češtině knihu Purpurový vrch?

Dobrý den, rád bych se zeptal zda nevíte, kde sehnat tuto knihu v češtině. Myslím, že překlad od českého nakladatelství není. Tak spíš jestli neznáte, nemáte aspoň amatérský překlad této knihy. Za případné odpovědi děkuji.

Kniha purpurový vrch v češtině.

Odpovědi
Kelt

To si můžeš vyhledat, zda taková kniha existuje. Napřed bys měl uvést autora a původní název. Originál je psaný v japonštině nebo arabštině? Kdo to má hledat a když to neuvedeš, tak ti nikdo neporadí.