Avatar uživatele
miskovas

Kluk, který se mi líbí, žije na Slovensku. Jak ho kontaktovat?

Každé léto chodím na pár týdnů na Slovensko za prarodiči. Posledních pár let se mi líbí jeden kluk a poslední dobou mi přišlo, že se mu možná líbím taky (často se na mě díval, usmíval se, smál se mým vtipům, předváděl se). Ale ze Slovenska jsem odjela a potkáme se zase za rok. Bojím se, že na mě do té doby změní názor. Chtěla bych s ním být nějak v kontaktu (online) a pokud budu mít odvahu, říct mu co k němu cítím, ale jeho telefonní číslo nemám. Jak bych ho měla kontaktovat? Budu moc ráda za každou radu jak ho kontaktovat nebo i jak mu napsat, že ho beru jako víc než jen kamaráda.

Zajímavá 0 před 1011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Pošly mu holuba se vzkazem. Když se nevrátí, tak nemá zájem. Nebo ho sežrali.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Prostě já...

Můžeš se zeptat prarodičů na jeho telefonní číslo. Anebo ho vyhledat třeba na Messengeru pod jeho jménem.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

To bys skutečně chtěla jeho telefonní číslo a ne kontakt na Ksichto Knize ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Líbí, líbí… takovejch ještě bude! Tyhle prázdninové lásky mají málokdy delší trvání. Najdi si někoho blíž, tohle je moc daleko. Copak tady máš málo kluků? Vzdálenost je vrahem lásky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Určite si sa na Slovensku nepohybovala vo vzduchoprázdne

1 – ak sa poznáte viac rokov, potom iste poznáš nejaké detaily o ňom. Skús sa prarodičov, alebo kamarátiek, kamarátov (zo Slovenska) opýtať na neho podľa indícií z vašich rozhovorov.
2 – ak sa mu naozaj páčiš, isto aj on podnikne kroky, ako zistiť na teba kontakt (prarodičia, kamaráti/kamarátky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Postmaster

Líná huba holé neštěstí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek