miskovas

Kluk, který se mi líbí, žije na Slovensku. Jak ho kontaktovat?

Každé léto chodím na pár týdnů na Slovensko za prarodiči. Posledních pár let se mi líbí jeden kluk a poslední dobou mi přišlo, že se mu možná líbím taky (často se na mě díval, usmíval se, smál se mým vtipům, předváděl se). Ale ze Slovenska jsem odjela a potkáme se zase za rok. Bojím se, že na mě do té doby změní názor. Chtěla bych s ním být nějak v kontaktu (online) a pokud budu mít odvahu, říct mu co k němu cítím, ale jeho telefonní číslo nemám. Jak bych ho měla kontaktovat? Budu moc ráda za každou radu jak ho kontaktovat nebo i jak mu napsat, že ho beru jako víc než jen kamaráda.

Nejlepší odpověď
jáára

Pošly mu holuba se vzkazem. Když se nevrátí, tak nemá zájem. Nebo ho sežrali.

Další odpovědi
Prostě já...

Můžeš se zeptat prarodičů na jeho telefonní číslo. Anebo ho vyhledat třeba na Messengeru pod jeho jménem.

Arne1

To bys skutečně chtěla jeho telefonní číslo a ne kontakt na Ksichto Knize ?

orwell

Líbí, líbí… takovejch ještě bude! Tyhle prázdninové lásky mají málokdy delší trvání. Najdi si někoho blíž, tohle je moc daleko. Copak tady máš málo kluků? Vzdálenost je vrahem lásky.

led

Určite si sa na Slovensku nepohybovala vo vzduchoprázdne

1 – ak sa poznáte viac rokov, potom iste poznáš nejaké detaily o ňom. Skús sa prarodičov, alebo kamarátiek, kamarátov (zo Slovenska) opýtať na neho podľa indícií z vašich rozhovorov.
2 – ak sa mu naozaj páčiš, isto aj on podnikne kroky, ako zistiť na teba kontakt (prarodičia, kamaráti/kamarátky)

Postmaster

Líná huba holé neštěstí

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.