gecco

Kluci ´do naha´ – znáte? Viděli jste? Líbí?

http://stream4­.idnes.cz/vod/1502­/26/VF150226_112555_web­m_middle.webm

Podle mne – i když jsou to ´pražáci´, jde o betelné vodvaz…
😉
Doplňuji:
Mně se to líbí…
Ne ti kluci (su výhradně hetero), ale ten nápad a odvaha jej realizovat.
A i realizace samotná je pro mne z estetického hlediska sympatická…
😉
Koneckonců – o co lepší je třeba Labutí jezero – kromě toho, že tam tančej husičky?
😉

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já bych spíš holky do naha,chlapa vidím každou chvilku když jdu okolo zrcadla.

Další odpovědi
Funna

něco takového jsem viděla kdysi při Česko má talent a tenkrát se mi to hodně íbilo, jako vtipný nápad…ale že bych to musela vidět 2×?…je to jako s kouzly…podruhé už to není ono…ale musím uznat, že jsou dobře secvičení .-)

marci1

Je to super, už jsem to viděla. Nejzajímavější na tom je, že se jedná o maturitní ples. 🙂 ♥
Doplňuji:
Tak asi spíše maturitní večírek. 🙂
http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/304283/han­bati-cesti-maturanti-hitem-internetu-podivejte-se-na-jejich-striptyzove-predstaveni-s-placackami.html

briketka10

Super, nikdy jsem to neviděla
ten víc „najezenej“ je z nich
nej :))
Doplňuji:
gecco

kdes tu otázku našel a mohl doplnit, když je už uzavřená ??

anonym

Mě to zase přijde jako pubertální kravina pro náctileté.

zjentek

řekni mi, jakej druh člověka může bejt k podobnýmu výkonu svolnej ;q

mosoj

Gecco, nezklamal jsi.

gecco

Briketko – asi ji mám mezi ´svými´ otázkami – ale já ji nedoplňoval a ani nevracel, zá ji ´tehdy´ ukončil (nominoval jsem odpověď) – zřejmě Admini něco zkouší.
😉

gecco

Koneckonců, Briketko, koukni na datumy úprav… 😉

marci1

Inspirovali se tímto japonským videem : 🙂 ♥
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=P4yoy_rRXKQ

gecco

Jugare → jsi starší, než by se ´slušelo´…
Ty už se neumíš bavit jako ´puberťák´?? ´Rozjet to´??
😉
Já jo…
___
Před nedávnou dobou jsme s několika kamarádkami a kamarády na Ramsteiny ´roztančili´ vesnickou knajpu tak, že jsem měl vážné obavy z jednoho místního dřevorubce (dva metry vysokej, metr šířky v ramenou, metrákapůl váhy) – asi jsem se mu líbil…
;-DDD
Po nás (klucích) ´startovaly´ na parketu i místní ´dvacítky´, tanec u tyče byl doménou našich holek – a po těch ´jeli´ i barman a DJ…
A to vše s tolika alkoholem, že jsme ráno mohli řídit…
😉

gecco

Mosoji → vy taky ne…
O5 nevím, co vaše odpověď znamená…
Kromě znechucení vaší osobnosti tou mou…
😁

gecco

Zjentku – sebevědomej, veselej, nepruderní…
Je to legrace, ne porno…
😉

gecco

Dědapetr → jo jo, jasně, ale holky (asi, zejména v tomto věku) trpí dojmem, že mají co (a proč!) skrývat…
😉
Ale je fakt, že na nahou holku je hezčí pohled, než na nahýho kluka…
😉

gagaga

me se to taky libi.. :)
a pro me to bylo jeste o to zajimavejsi, ze jsem porad sledovala, jestli " neco " nevykoukne :)

  • iv-

gecco

Vykouklo…
Prej – psala mi to kámoška, která taky bedlivě sledovala…
😉

gagaga

jojo..ja si to i stopla :)

gecco

;-D