sesednizkola

Kluci a holky, kam jste chodili za komára balit opačné pohlaví?

Otázka pro pamětníky. Zajímá mě především způsob seznamování, který dnes už není běžný mezi mladými lidmi. Dnes se krásní lidé oslovují na ulici, ošklivky a svobodné matky se seznamují na internetu.

Nejlepší odpověď
zjentek

Na poli, v sadu, kravíně nebo jinde v JZD, do stohu… dělalo se to všude, často z toho byla i manželství.
Hlavně děvčata se chichotala a neměly tak kyselé pysky ;)

Další odpovědi
Kepler

Na rekreace ROH a do lázní. Tam to každá přímo očekávala.

dudu

Moji paní jsem si namluvil před 46 léty v práci. Vnoučata nám závidí, že jsme tehdy randili v pracovní době a ještě nás zato platili. Nejčastějším místem balení holek /někdy i se vším všudy/ byly za našeho mládí letní zábavy pořádané v přírodě. Dařilo se i jako součást víkendových pobytů na čtrnáctidenní internátní škole.

ivzez

Nikam.
Já jsem potkávala při činnostech,
kterým jsem se věnovala.