(O_o)

Kleje i hluchoněmý člověk ve znakové řeči?

Dokáže klít člověk i ve znakové řeči, toť otázka? Protože klení je součástí našich životů a kdyz se neco nepovede kazdy si rad ulevi.

hluchoněmí člověk x hluchoněmý člověk

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano

Nevím, ale myslím si, že ano. Venkoncem to beze slov zvládám i já, zrovna teď odpoledne jsem si udělal „rozcvičku“ vztyčeným prostředníkem na jednu upocenou Felicii v křižovatce! ;) :D :D

Zajímavý dotaz, dávám palec!

Další odpovědi
Kepler

Ano

I hluchoněmí jsou normální lidé a dávají průchod svým emocím. Akorát riskují vzhledem ke způsobu jejich komunikace, že si navíc ještě vypíchnou oko. U nás ve Valmezu máme ústav zvaný „hluchák“ a jednou jsem sledoval jak se dva hluchoněmí nejspíš jen hádali. Kolemjdoucí se jim vyhýbali uctivým obloukem.

led

Ano

Spojenie znaku a gestikulácie s mimikou tváre vám jasne napovie, kedy máte zrýchleným spôsobom opustiť ich „hrací priestor“