LucinkaLLL

kJ – jídlo – kolik

Měla by jsem denně přijmout 9000 kJ, ale já přijímám pouze 2600. Co mám jíst, aby jsem dosáhla těch 9000 kJ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady si vyber.

http://kalori­e.mte.cz/calcs/in­dex/2011-04-05/category_id:43

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě jíst převážně zeleninu, ovoce, ryby, libové maso, šunku, sýry s 30%, luštěniny, rýži, vejce, jogurty ( nejlépe s živými organismy ). Hlavně se nestresovat kvůli jídlu a kaloriím. Duševní pohoda je důležitější, než chtít být ze všech nejhubenější.

hanny 2

9000 kJ je pro ženu příliš,pokud těžce nepracuje,ale 2600 kJ je zase strašně málo! Optimální průměr je 6000 kJ denně,při 5000 kJ se už většinou hubne.