Kelln*r a hotel Praha

Doma mám jednu knihu, byla vydaná nekdy kolem roku 1930 ,napsal ji leopold procházka,jmenuje se Buddha a jeho učení, a je v ní psáno – sami jsme vinni, že jsme zde na zapade zrozeni, svým kamma, kde je vše usměrněno v zajmy sobecké.Slyšíte to? V zájmy sobecké!!! No a náš milej miliardář Kelln*r si pěkně koupí hpotel Praha ,zboří ho!, a udělá si tam park pro jen své studenty.Já bejt primátor nebo starosta Prahy ,tak mu to zatrhnu ,ten starej komunistickej opustenej hotel vezmu pod mesto a udělám z něho bud domov pro matky s detmi , nebo domov pro slušné bezdomovce!Ale kdepak,tady se všichni miliardařů bojí, jim se do cesty nikdo nepostaví.Jak by se dalo zarazit?Co vy si o tom myslíte?

Odpovědi
Rocker

Je to o tom,že většina úředníků,kteří by s tím mohli něco dělat,dostanou od Kelnera dost peněz za to,že s tím nic dělat nebudou.Taky si nedovedu představit,že tak obrovskou stavbu s velikými pozemky někdo jen tak zbourá a postaví si tam soukromý park pro děti boháčů.