_136

Ke které zdravotní pojišťovně přejít?

Ke které pojišťovně byste doporučili přejít? Mám v hledáčku tyto 3 pojišťovny.

Odpovědi
Drap

Jiná pojišťovna

Je potřeba přejít k té, která tobě poskytne nejvíce benefitů a výhod. Posud sám, podle aktuálníjho zdravotního stavu.

Dochy

Vojenska zdravotní pojišťovna

Já jsem u Vojenské (tehdy to nebyl úplně dobrovolný přechod vzhledem k tomu, že záklaďáky tam tehdy přepisovali hromadně) ale jsem s nimi spokojen. Pokud byl nějaký problém (jako že se i stalo při studiu jsem si měl platit, ale zpozdil jsem se) bez problémů se dořešilo po telefonu, zaplatil jsem a žádné další potíže nebyli.

Při podobné situaci manželka u VZP musela na pobočku, tam vše dořešila doplatila, 3× se ujistila jestli je to tedy vše OK a po půl roce ji přišla výhrůžka, že pokud (možná do 14 dní) nedoplatí pokutu, bude její případ předán k exekuci…
Bordel a arogance. Nechápu proč je u nich stále.

S ostatníma nemám zkušenost. Ale zahlédl jsem něco o nějakých problémech VoZP v poslední době, tak si to ověř.

elkon

Jiná pojišťovna

Já jsem celou dobu u VZP a nikdy jsem neměl žádný problém.

Pepa25

Odborová zdravotní pojišťovna

OZP je OBOROVÁ ZP zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, ne odborová. Mně osobně vyhovuje, např. zvýhodňováním těch, kdo dbá na prevenci. Ale každý si musí rozhodnout, která z 7 existujících ZP mu vyhovuje …