xiperio

Když žena řekne o oblečení: „V tomto už mě viděli“ Proč to řeší?

To nemůže jít ve stejném opakovaně? A i když jí to sluší? Je to nějaká ostuda? Budou ji pomlouvat ženské, nebo i chlapi?

Odpovědi
Nassin

Já bych jí v tom případě poradil, aby se odstěhovala. Tam ji ještě v oněch šatech neviděli.

quentos. Proč kopíruješ moji odpověď? Kde jsem udělal zase chybu?

zjentek

Jó kámo, tak to mě taky zajímalo. Já jenom vím, že ženská je v podobný situaci schopná tvrdit, že TO NEBYLA ONA, kohos viděl 2× ve stejným kousku… že to snad nějaká dvojnice… náhoda! (;

Justin1

Asi žije v nějakém bludu, že oblečení je jenom na jedno použití. Za opakované nošení stejného oblečení ji určitě pomlouvat nikdo nebo téměř nikdo nebude.

RyuzakiKate

Jediné logické vysvětlení je pro mě to, aby to nevypadalo, že nejsou chudé a mají na to mít plnou skříň skvělých kousků, né jako chlapi, kteří mají stejný oblek jak na svatbu, tak na pohřeb a v podstatě všechny ostatní společenské události :))
Taky se snažím svoje „outfity“ obměňovat, aby mě to samotnou bavilo a líbila jsem se sama sobě. Je smutný, když to u některých žen zůstane na kalhotech a tričkách/tílkách, šaty přece dělaj člověka, ale někteří chlapi to stále nechápou :)

ivzez

Záleží na tom, před kým to říká.
Podle mne za tím stojí přání, aby jí naslouchající koupil něco nového.
(Ženy ji budou pomlouvat i v případě, že si vezme nové oblečení.)

Arne1

Některé slepice považují šaty jen pro jednorázové použití. Jejich volba.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pomlouvat… když to vidím v televizi Jak řeší, která si vzala něco opakovaně nebo že to měla před léty oblečená jiná… No možná, že ty mindráky pak mají z toho, myslí si že je to společensky neodpustitelné. To já bych jí naopak poradil, aby si vzala to co minule, v čem vypadá skvěle a co jí chválili. Myslím, že ty tlaky si ženské dělají mezi sebou a teď je to semele a neví jak z toho ven.