Avatar uživatele
xiperio

Když žena řekne o oblečení: „V tomto už mě viděli“ Proč to řeší?

To nemůže jít ve stejném opakovaně? A i když jí to sluší? Je to nějaká ostuda? Budou ji pomlouvat ženské, nebo i chlapi?

Zajímavá 0 před 1124 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Já bych jí v tom případě poradil, aby se odstěhovala. Tam ji ještě v oněch šatech neviděli.

quentos. Proč kopíruješ moji odpověď? Kde jsem udělal zase chybu?

Upravil/a: Nassin

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jó kámo, tak to mě taky zajímalo. Já jenom vím, že ženská je v podobný situaci schopná tvrdit, že TO NEBYLA ONA, kohos viděl 2× ve stejným kousku… že to snad nějaká dvojnice… náhoda! (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Asi žije v nějakém bludu, že oblečení je jenom na jedno použití. Za opakované nošení stejného oblečení ji určitě pomlouvat nikdo nebo téměř nikdo nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jediné logické vysvětlení je pro mě to, aby to nevypadalo, že nejsou chudé a mají na to mít plnou skříň skvělých kousků, né jako chlapi, kteří mají stejný oblek jak na svatbu, tak na pohřeb a v podstatě všechny ostatní společenské události :))
Taky se snažím svoje „outfity“ obměňovat, aby mě to samotnou bavilo a líbila jsem se sama sobě. Je smutný, když to u některých žen zůstane na kalhotech a tričkách/tílkách, šaty přece dělaj člověka, ale někteří chlapi to stále nechápou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Záleží na tom, před kým to říká.
Podle mne za tím stojí přání, aby jí naslouchající koupil něco nového.
(Ženy ji budou pomlouvat i v případě, že si vezme nové oblečení.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Některé slepice považují šaty jen pro jednorázové použití. Jejich volba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
xiperio

Pomlouvat… když to vidím v televizi Jak řeší, která si vzala něco opakovaně nebo že to měla před léty oblečená jiná… No možná, že ty mindráky pak mají z toho, myslí si že je to společensky neodpustitelné. To já bych jí naopak poradil, aby si vzala to co minule, v čem vypadá skvěle a co jí chválili. Myslím, že ty tlaky si ženské dělají mezi sebou a teď je to semele a neví jak z toho ven.

před 1124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek