fortin

Když vypnu mobil, někdo volá.

Už několikrát se mě stalo, že když nejsem dostupný, někdo se pokouší dovolat. Když mám několik dní telefon zapnutý non-stop, nikdo nevolá. Jak ví kdy mají volat? Jde o tel. čísla googlem nevyhledatelná.

Po zapnutí mobilu přijde upozorňovací SMS a volajícímu také, že jsem byl upozorněn.

Nejlepší odpověď
quentos

zákon schválnosti ;{))=

Další odpovědi
panenka

to se neodvíjí od toho jestli ho máš vypnutý nebo ne.prostě je to náhoda.mě se tohle taky stává 2 dny mi nikdo nevolá až ho vypnu třeba i na noc mám tam 3 zmeškané hovory