Když vypiji černý čaj, proč mám bílé čůránky? Co se stalo s barvou?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Protože veškeré barvivo z potravin jde do stolice ledviny a játra to spracují a odešlou tam kam to patří.

Další odpovědi
sejtanka

Na blbou otázku,blbá odpověd-protože je špína zažraná.:_))))

hanny 2

Možná vám to obarvilo vnitřnosti.Pan Horníček říkal,že raději pije červené víno,protože ví,že mu aspoň něco v tělě zůstane.

venkovan

Bacha na pleť. Třeba se tam barvivo usazuje. Třeba v zimě hodně piji čaj a jak přijde léto a sluníčko začnu hnědnout. Přes léto piji véc čistou vodu a na zimu mi pokožka zas zesvětlí.

mosoj

A co stolice, ta je také bílá ?

janek66

Tělo barvu odfiltrovalo.Tak vyzkoušej sníst hodně černých oliv a zapít jejich nálevem.:-)))