sesednizkola

Kdyz vam cigareta spadne z ruky na zem, zvednete ji?

Zrovna dneska kdyz jsem vylezl z metra a chtel jsem si zapalit mi cigareta vypadla z ruky na zem. Cigaretu jsem vzal, ze zvyku na ni fouknul a strcil ji do pusy. Delam to vzdycky tak nejak automaticky, pokud mi cigareta nespadne vylozene do h..na. nejak ale az posledni dobou me doslo, o jak strasne velkou prasarnu v podstate jde. Nikdy jsem se ovsem nad tim nezastavil. Hrozi z toho vubec neco, nejaka nemoc? Jaka? Zloutenka nebo tak? :)

Nejlepší odpověď
gecco

Hrozí z toho leccos – stejně, jako z madel či sedaček v hromadné dopravě, v superhyper, … – lepší je se otužovat, než strachovat…
😉

Další odpovědi
Randeolog01

Nezvedám a ani nenechávám ležet, páč nekouřím tak to nemusím řešit…Měl bys to taky zkusit nekouřit :)

marci1

Nezvednu, jelikož mi nemůže spadnout, protože nekouřím. Ale představ si, co na té zemi je plivanců, bakterií, popř. močoviny atd. Může Ti hrozit spousta nemocí. Raději bych tu cigaretu oželela.

Mimozemšťan

„me doslo, o jak strasne velkou prasarnu v podstate jde“

To neumíš číst? Na každé krabičce (a novém teploměru) je varování:

Bylo-lo použito rektálně – už nepoužívat orálně.

anonym

Když mi spadne doma na koberec,tak jí zašlápnu,abych nevyhořel.

anonym

Z hlediska hygieny uz nepouzit. Z hlediska inteligence zvednout a vyhodit do koše. Všude je však tolik vajglů, ze by se to ztratilo. Sám nekouřím, je to víc než odporný zápach.