Boy 13

Když usnu s mobilem v ruce, mohu s ním hýbat během spánku?

Já usnul s mobilem v ruce, měl jsem ho stisknutý v ruce, ale když usneme, tak je pořád ten mobil v ruce stisknutý? Jestli si s ním během spánku nemohu ublížit, třeba praštit se s ním během spánku? A jsou ty svaly pořád ,,stisknuté", tzn. že ten mobil budu mít v ruce po celou dobu spánku? Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
nyjono

  1. Není dobrý nápad usínat s mobilem v ruce.
  2. Během spánku svaly v ruce povolí a věc, kterou držíš v ruce, v tomto případě mobil, nedržíš stisknutý po celou dobu spánku. Pravděpodobně vypadne z ruky a zůstane ležet na postelí. Nebo může spadnout na zem a poškodit se.

Další odpovědi
elkon

Byla by to spíš náhoda, že by ti zůstal v ruce.

Justin1

Když jsem měl ještě tlačítkový telefon, tak jsem s ním jednou usnul v posteli, lehl jsem si na něj a tím jsem někomu uprostřed noci poslal SMS s dvěma písmeny.

dubraro

K dřívějším odpovědím bych přidal, že asi není úplně dobře vystavovat se zblízka elektromagnetickému vyzařování, když to není potřebné. Telefon občas vysílá i když netelefonuješ – udržuje spojení se základnovou stanicí.